LAJMI I FUNDIT

Humbja “i la me pasoja”, Berardi tërbohet dhe kërkon të zihet me një tifoz (VIDEO)

23:41 - 08.08.22 K.K
GSH APP Get it on Google Play

Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në Kupën e Italisë, e cila pa ekipin e sulmuesit Italian të mposhten me rezultatin 3-2.
Pas ndeshjes, jashtë stadiumit të Braglias, një tifoz ka fyer numrin 10-të të Sassuolos.

Ky i fundit ka pasur një reagim të furishëm duke shkuar pas tij për t’u konfliktuar dhe u largua nga kordoni i policisë por më pas u ndalua nga të tjerët.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.