LAJMI I FUNDIT

Tedi Blushi: Papërgjegjshmëria e qeverisë po djeg vendin, po shkrumbon pronat e qytetarëve dhe pasuritë publike!

23:11 - 08.08.22 K.K
GSH APP Get it on Google Play

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë Tedi Blushi akuzon qeverinë se po djeg vendin, po shkrumbon pronat e qytetarëve dhe pasuritë publike!
Përmes rrjeteve sociale, Blushi ka publikuar pamje nga zjarret në vend, teksa shkruan se “Shqipëria po përvëlohet nga flakët, sepse Rama vazhdon të vjedhë me djegësat fiktivë”.

POSTIMI I PLOTË:

SHQIPËRINË E MORI RAMA, I VU ZJARR!

Papërgjegjshmëria e Qeverisë po djeg vendin, po shkrumbon pronat e qytetarëve dhe pasuritë publike!

80% e banesave në Grudë-Fushë janë përpirë sot nga flakët! Ndërkohë në të gjithë vendin asnjë masë nuk po merret për parandalimin dhe fikjen e zjarreve.

Shqipëria po përvëlohet nga flakët, sepse Rama vazhdon të vjedhë me Djegësat fiktivë (inceneratorët).

Dhjetë vite në pushtet, duke grabitur papushim dhe vetëm justifikime për dështimet, me pasoja kaq kriminale!

Me korrupsionin e tyre po vrasin, me keqqeverisjen po shkatërrojnë ç’të mundin!
Dorëheqjet sot janë pak! Shpërdorimi i detyrës meriton ndëshkim ligjor!

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.