BLUETOOTH

Super modelja Claudia Schiffer: Po më thërriste Greqia-Foto të reja nga pushimet e saj

19:41 - 10.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Claudia Schiffer është rikthyer në rrjetet sociale me foto nga pushimet e saj në Greqi. Ish-supermodelja ka postuar dy foto të saj në profilin e saj në Instagram, pa zbuluar vendndodhjen.
E veshur me një fustan fuchsia, syze dielli dhe një çantë kashte, 51-vjeçarja gjermane pozon fillimisht nga brenda një anijeje. Në foton e dytë, Schiffer buzëqesh për kamerën ndërsa shijon shëtitjen e saj nëpër ishull.

Në mbishkrimin e publikimit të saj ajo ka shkruar: “Po më thërriste Greqia”.

Shikoni fotot që ka postuar


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.