AKTUALITET

Flakët pushtojnë aksin Sarandë-Ksamil, detajet e para nga ngjarja (FOTO)

16:16 - 12.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një zjarr ka rënë në aksin Sarandë-Ksamil këtë të premte. Vatra e zjarrit është pikasur pak momente në parë.
Mësohet se zjarrfikësja dhe policia ndodhen në vendngjarje. Deri më tani nuk dihet se nga se është shkaktuar zjarri.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për më tepër shihni fotot që vijnë nga vendi i ngjarjes.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.