BLUETOOTH

Live në koncert/ Fifi leksion fansit që e imitoi: Kush na e ka inatiun, iu…. nona!

10:51 - 12.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Këngëtarja e njohur Fifi rishtazi ka mbajtur një koncert LIVE ku një ndër të pranishmit ka imituar momentin kur asaj i bie të fikët gjatë kohës kur ishte në “Big Brother Vip”.
Menjeherë Fifi ka ndaluar performancën dhe ka sqaruar sërish se ai moment nuk ka qenë diçka e sajuar për show.

Pasi e ka sqaruar, Fifi i ka dedikuar këngën “Lulija me limona” duke i dhënë kështu një mësim.

@age_pergega Veq 10% e artistave me kan si fifi kish mjaftu me kon . #youarethebestNANUSH… @fifi.fr ♬ original sound – Age pergega

“Nuk jam rrëzuar sepse kam dashur. Po të kisha dashur të rrëzohesha për show kisha bërë tjetër gjë. Nuk jam rrëzuar për show dhe unë po e këndoj këtë këngë për ty”, është shprehur këngëtarja, teksa e ka përshëndetur fansin me këngën “O lulija jonë me limona, kush na ka inatin…”.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.