BLUETOOTH

Oriola Marashi trazon ujërat me këto foto seksi

09:52 - 12.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Modelja Oriola Marashi “trazon” ujërat me çdo foto që poston në rrjetet sociale.
E njohur për linjat tërheqëse të trupit, ajo nuk nguron t’i ekspozojë format e saj perfekte, duke sjell për fansat imazhe që nxisin imagjinatën.

Të njëjtën gjë ka bërë dhe postimin e fundit, ku ka ndarë për fansat disa foto para pasqyrës.

-0-500-oriola-24 -0-500-oriola3 -0-500-auto_Oriola_Marashi_super_seksi1535127555-e1535130972307 -0-500-oriola-696x360-1 -0-500-oriola-marashi-11-540x540 -0-500-oriola2-1 -0-500-oriola6 -0-500-oriola2 -0-500-oriola1 -0-500-1660289348xoriolaa-801 -0-500-1660289348xoriola-881 -640-0-oriola-marashi-1
<
>


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.