AKTUALITET

Përkeqësimi i motit, stuhia e shiut godet Elbasanin! ‘Përmbyten’ rrugët e qytetit (VIDEO)

15:17 - 12.08.22 K.K
GSH APP Get it on Google Play

Përkeqësim i menjëhershëm i kushteve atmosferike është vënë re edhe në Elbasan këtë të premte.
Burimet bëjnë me dije për Gazetën Shqiptare se qyteti juglindor është goditur edhe nga në stuhi shiu, e cila zgjati për rreth 10 minuta duke shtuar ndjeshëm praninë e ujit nëpër rrugë.

Gjithashtu, reshje të dendura shiu kanë “pushtuar” në mesditë disa pjesë të Tiranës, pas një kohe të gjatë ku kanë mbizotëruar temperaturat e larta dhe thatësira.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.