Kronikë

Plagoset punonjësi i IMT-së në Tiranë, ishte në krye të detyrës! Detajet e para nga ngjarja

17:56 - 12.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një plagosje ka ndodhur pasditen e kësaj të premteje në kryeqytet, rreth ores 17:30, në kryqëzimin e rrugëve “Todi Shkurti” me rrugën “Kristaq Capo”.
Mësohet se një shtetas ka plagosur me armë zjarri në bark, një punonjës I.M.T-së, rreth 50 vjeç.

I lënduari sapo kishte përfunduar zbatimin e një vendimi, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet në sallë nën kujdesin e mjekëve.

Menjëherë pas aktit kriminal, autori u kap nga shërbimet e policisë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.