Kronikë

Tre aksidente brenda pak minutash në Qafë-Thanë, plagosen dy persona! Një person mbeti i bllokuar në makinë

16:23 - 12.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Dy aksidente kanë ndodhur në Qafë-Thanë brenda pak minutave.
Shkak i dy përplasjeve ka qenë lagështia në rrugë dhe fatmirësisht dëmet kanë qenë vetëm materiale.

Një tjetër aksident ka ndodhur në Prrenjas, ku furgoni është përplasur me një mjet tip “Fiat”.

Si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, ndërsa njëri prej tyre ka mbetrur në makinë, në pritje të një ndërhyrjeje të specializuar për t’u nxjerrë nga aty.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.