Horoskopi

Horoskopi 13 Gusht 2022, çfarë kanë rezervuar yjet për ju

07:30 - 13.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

DASHI 21/3 – 20/4
Duhet të ndiqni këshillat e një miku për të mos u gabuar nga instikti juaj. Do të përfitoni nga fundjava për t’ju dedikuar partnerit.

DEMI 21/4 – 21/5

Këtë fundjavë do të ndiheni të gëzuar dhe plotë energji dhe do kërkoni persona që ju kuptojnë menjëherë. Në dashuri do të ndiheni intuitiv.

BINJAKET 22/5 – 21/6

Do të gjeni mënyra për ta kaluar fundjavën në mënyrë të shkëlqyer. Në fushën e ndijave do të rrethoheni nga njerëzit më të dashur.

GAFORRJA 22/6 – 22/7

Do të jepni më të mirën nga vetja juaj dhe do të vlerësoheni për ndershmërinë që keni dhe dedikimin që keni me të tjerët.

LUANI 23/7 – 21/8

Do të arrini rezultate të mira nëse besoni më shumë tek vetja. Në punë mos dëgjoni këshillat e të tjerëve, por shkoni para në rrugën që keni nisur.

VIRGJERESHA 22/8 – 23/9

Yjet ju këshillojnë që të shikoni me optimizëm rrugën që keni nisur. Në fushën e ndjenjave do të keni mundësi të krijoni njohje të reja.

PESHORJA 24/9 – 23/10

Do të kaloni momente të këndshme në shoqërinë e miqve. Në jetën private do të nisni një iniciative personale të nxitur nga një mikë.

AKREPI 24/10 – 22/11

Në fundjavë do të keni raste të shumta për të krijuar njohje të reja. Yjet ju këshillojnë të jeni më të butë me veten tuaj.

SHIGJETARI 23/11 – 22/12

Në fushën e ndjenjave do të jeni të paduruar që të njihni dikë që u intereson me të vërtet. Një këshillë për në fundjavë: frekuentoni vende të reja.

BRICJAPI 23/12 – 20/1

Një person i ri që do të njihni do të bëjë gjithçka për të tërhequr vëmendjen tuaj. Në jetën private do të keni një rast të veçantë.

UJORI 21/1 – 19/2

Shmangini diskutimet në jetën familjare, rrezikoni harmonin midis jush. Në ambientin e punës do të shpreheni më mirë dhe do të arrini rezultate të shkëlqyera.

PESHQIT 20/2 – 20/3

Në fundjavë do të keni dëshirë të dilni nga rutina e përditshme. Në shoqëri do të admiroheni për fantazinë tuaj dhe mënyrën se si do t’i thoni gjërat.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.