LAJMI I FUNDIT

VIDEO/ I ardhur nga pankina, sulmuesi shqiptar takohet me golin

17:28 - 14.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Benjamin Kololli ia doli të shënojë gol në ndeshjen mes Gamba-Shimizu, e vlefshme për kampionatin japonez dhe e përfunduar 0-2.
Sulmuesi i njohur shqiptar u aktivizua në pjesën e dytë dhe menjëherë la gjurmë. Kololli gjuajti saktë, duke mposhtur portierin kundërshtar.

30 vjeçari po luan sezonin e tij të dytë në Japoni. Në edicionin e parë numëron 8 paraqitje, sakaq në të dytin plot 15 të tilla.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.