AKTUALITET

Ngjarje e rëndë në Vaun e Dejës/ Bie në kontakt me energjinë elektrike në banesë, humb jetën 14-vjeçari!

17:19 - 16.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Babullush të Vaut të Dejës, pasi një i mitur ka humbur jetën.
Sipas informacionit të policisë 14-vjeçari E.A ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në banesën e tij dhe ka ndërruar jetën.

NJOFTIMI I POLICISË:

Vau i Dejës/Informacion paraprak. Rreth orës 14:45, në fshatin Barbullush, Vau i Dejës, shtetasi i mitur E. A., 14 vjeç, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në banesën e tij dhe për pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.