Kronikë

VIDEO/ Aksident në Vlorë, plagosen 2 persona! Njëra nga makinat përfundoi në kanal nga shpejtësia e lartë

21:06 - 16.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një aksident me pasojë plagosjen e dy udhëtarëve është regjistruar mbrëmjen e kësaj të marte në rrugën e Selenicës, në Vlorë.
 

Burimet bëjnë me dije për Gazetën Shqiptare se ngjarja është shënuar në në afërsi të kthesës  së Armenit, dhe se 2 automjete janë përfshirë në të.

Mësohet se një automjet si pasojë e shpejtësisë së lartë ka goditur nga pas një makinë tjetër, kjo e fundit la përfunduar në kanal.

Si rezultat i përplasjes, një qytetare është transportuar në Spitalin Rajonal të Vlorës, ndërsa të aksidentuarit janë pjesëtarë të një familjeje nga fshati Karbunarë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.