Kronikë

Sherri me thika në Sarandë, kush është 41-vjeçari që nuk arriti t’iu mbijetonte plagëve? (EMRI)

19:50 - 17.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Klodian Bakiaj, 41-vjeç është personi që humbi jetën pas një sherri me thika të ndodhur në Sarandë.
Vritet një person gjatë sherrit me thika në Sarandë! Zbardhet shkaku i konfliktit (DETAJE)

Policia bërii me dije më herët se ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 1 të qytetit, ku 41-vjeçari është goditur me thikë nga një person.

Pas përplasjes me armët e ftohta, ai është dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore por nuk u ka mbijetuar dot plagëve.

Ndërkaq, shërbimet e rendit kanë nisur punën për identifikimin dhe kapjen e autorit si dhe zbardhjen e rrethanave të krimit.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.