Kronikë

VIDEO/ Britma, ulërima, humbje ndjenjash! Vrasja e të riut në Elbasan, momenti kur familjarët shohin viktimën

23:05 - 17.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Elbasani është tronditur nga vrasja e të riut Madrit Ulqinaku, vetëm 25 vjeç mbrëmjen e kësaj të mërkure.
Gazeta Shqiptare ka siguruar edhe pamjet e çastit kur familjarët e viktimës kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë parë viktimën të pajetë.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.