BLUETOOTH

Modelja shqiptare i lë pak vend imagjinatës, pozon vetëm me një gazetë në trup

16:49 - 22.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Ajo tërheq gjithmonë vëmendjen me paraqitjet e saj. Megjithatë, kësaj here Angela Martini i ka lënë pak vend imagjinatës. Modelja shqiptare, e cila jeton prej vitesh në SHBA, ka publikuar disa fotografi ku shfaqet vetëm me një gazetë në trup. “Është koha për të marrë një lajm të mirë”, ka shkruar modelja.
Ylli shqiptar e ka kthyer gazetën në një “fustan” shoqëruar me një rrip të zi në mes. Kujtojmë që në dhjetor në të vitit të kaluar modelja dhe partneri i saj, Dragos Savulescu u bënë prindër për herë të parë. Ata mirëpritën djalin që e quajtën Kyree Martini Savulescu përmes një nëne surrogate.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angela Martini (@angela_martini)


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.