BLUETOOTH

Skandali me Adam Levine/ E dashura e pestë nxjerr në dritë mesazhet “fajtore” të këngëtarit

16:36 - 22.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një grua tjetër, e pesta në numër, doli duke pretenduar se këngëtari Adam Levine po ndante gjithashtu mesazhe romantike me të. Pas ankesës publike të modeles në Instagram, Sumner Stroh, e cila pretendoi se kishte një lidhje me Levine pak para se ai të njoftonte shtatzëninë e dytë të gruas së tij, Behati Prinslow, gjithnjë e më shumë vajza po postojnë foto nga bisedat e tyre me këngëtarin Levine.
Ashley Russell, e cila është një gjimnaste, zbuloi se këngëtarja e Maroon 5 ishte duke ndjekur historitë e saj në Instagram , duke i pëlqyer postimet e saj dhe madje i dërgonte mesazhe direkte.

Duke folur për DailyMail, 21-vjeçarja tha se i shkruante atijj pothuajse çdo ditë rreth orës 22:00: “Sa herë që postoja një histori, kontrolloja se kush e shihte atë dhe gjithmonë shihja emrin e tij. I pëlqenin postimet e mia më zbuluese dhe i komentonte gjithmonë’.

Në një seri pamjesh të ekranit që kapën bisedat midis Levine dhe Russell, këngëtari mund të shihet duke i shkruar asaj: “Dita e këmbëve. Më e rëndësishmja dhe më e lehta për të mos u vënë re’.

Në një pikë tjetër të bisedës së tyre, ai e pyeti të renë: “Ti je në kolegj apo jo? Ju bëni një punë të mirë me këmbët’.

Gjimnastja 21-vjeçare theksoi në deklaratat e saj se mendonte se ishte “e çuditshme” që Levin po fliste me të, megjithatë donte të vazhdonte bisedën e tyre, për të parë se sa “larg” mund të shkonte.

Ndër të tjera, vajza e pestë që zbuloi sekretet “fajtore” të këngëtarit të Maroon 5 pohoi: “Ai tha se më gjeti në faqen e tij “Discover” në Instagram, sepse ai është një adhurues i madh i fitnesit dhe unë kam një llogari ushtrimesh. E dija që ishte e çuditshme, kështu që doja të vazhdoja me të për të parë nëse do të përkeqësohej. Kur i thashë se dikush do ta ‘luftonte’ për t’u dërguar mesazhe vajzave si unë, ai e ndaloi.

“Unë mendoj se ky është kuptimi i vërtetë i mosrespektimit të një gruaje. Më bën kaq të trishtuar që ai është i martuar dhe po bën këtë gjë të papjekur”, tha ajo për raportin, duke shtuar se e kishte të çuditshme që ai foli me të “duke marrë parasysh moshën e tij dhe se ai ka një familje”, përfundoi Ashley Russell.

Bisedat “ilegale” të Adam Levine ditëve të fundit kanë filluar të shohin dritën e ditës dhe të zbulojnë sekretet e këngëtarit të Maroon 5.

Këtë herë aktorja e humorit Marika ka postuar një sërë bisedash me këngëtarin. Në klipin e parë, Levine shihet duke i dërguar mesazhe duke i thënë: “Unë nuk duhet të flas me ty, ti e di këtë”, për të cilën ajo përgjigjet: “Po, por nëse po flasim në një nivel miqësor, pse nuk duhet të të jetë e drejtë?. Madje, ai duket se i ka dërguar një video, ku i thotë “jam budalla”, pa i bërë të qarta arsyet pse i ka promovuar këtë material.

Një vajzë tjetër, Alison Roseff, gjithashtu shpejtoi të ndante publikisht mesazhet e saj private me Adam Levine, në të cilat kur vajza u deklarua një fanse e muzikës metal, këngëtari u përgjigj: “Nuk ka vajza më të nxehta se ju”. Më vonë gjatë bisedës, Roseff i tha atij “Unë jam shumë e çuditshme” dhe drejtuesi i Maroon 5 i tha asaj “Kjo është ajo që më pëlqen”.

Roseff, siç theksoi ajo, mori vendimin për të publikuar këtë material sepse ndihet shumë keq për gruan e Levine, Behati Prinslow  dhe dëshiron të inkurajojë vajzat e tjera të bëjnë të njëjtën gjë.

Shikoni foton


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.