BLUETOOTH

Charlize Theron/ Aktorja i thotë “jo” dashurive të reja

07:30 - 23.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Charlize Theron, siç bëri të ditur ajo, nuk është gati të hyjë në një lidhje të re. Aktorja hollivudiane përmes intervistës së saj në Harper’s Bazaar’s Process Issue, zbuloi se “Dikush ishte i interesuar të bënte diçka me mua gjatë pandemisë COVID-19. Ishte thjesht një zhytje e thellë në një marrëdhënie. Dhe unë isha sikur, nuk e di nëse dua të jem… Thjesht ndihem shumë e ndarë nga të gjitha’.
Tani për tani Theron, e cila ka dy vajza, Jackson 10-vjeçare dhe August 7-vjeçare, është e përqendruar te vajzat e saj dhe thotë se bën gjithçka që mundet për t’i bërë përshtypje në kuzhinë: “Kur fëmijët e mi thonë, ‘Mami “Askush nuk i bën makaronat më mirë se ju” asgjë nuk i afrohet kësaj”, tha ajo.

Në shtator të vitit 2020, Charlize Theron kishte përmendur në “The Drew Barrymore Show” se po shijonte beqarinë gjatë rritjes së vajzave të saj.

“Unë nuk jam takuar me askënd për më shumë se pesë vjet”, tha aktorja në atë kohë. “Unë jam e hapur kur miqtë e mi thonë: “Duhet të takoheni, duhet të takoni këtë djalë”, por jo për romancë. Dua ta përballoj jetën më me lojë’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Charlize Theron (@charlizeafrica)

Teksa kishte theksuar se edhe pse dëshiron të jetë e lirë në jetën e saj personale, nuk ndihet e vetmuar: “Këtë mund ta them sinqerisht, në jetën time nuk ndihem e vetmuar ” . Pasi pata fëmijët e mi, nuk është se kam zëvendësuar ndonjë gjë. Unë jam ende duke “gjuajtur”. Thjesht mendoj se prioritetet tona janë një pjesë e rëndësishme’.

Lidhja e fundit serioze e njohur e Theron ishte me Sean Penn. Të dy filluan të takoheshin në vitin 2013 dhe shpallën fejesën e tyre një vit më vonë, duke u ndarë në qershor 2015.

Para Penn, aktorja ishte në një lidhje afatgjatë me aktorin Stewart Townsend, pasi u takua me të në xhirimet e filmit të tyre të vitit 2002, Trapped, por në vitin 2010 ata e bërën divorcin.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.