AKTUALITET

“Edi Rama është nën hetim ndërkombëtar”, Berisha: Në sistemin e hakeruar, dhjetëra orë të qeveritarëve duke komunikuar me kriminelë në Dubai dhe Amerikë Latine

12:27 - 23.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Ish kryeministri Sali Berisha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka gisht në sulmet kibernetike ndaj sistemeve digjitale të vendit për të zhdukur “lidhjet e krimit të qeveritareve”. Sipas tij, kryeministri i Shqipërisë, Rama ka qenë dhe është në hetim ndërkombëtar.
Sali Berisha: Janë me dhjetëra orë komunkimi të qeveritare me grupet më të rëndësishme kriminale në Shquipëri, Dubai, Amerikën Latine, Meksikë dhe kudo. Unë ju garantoj ju se personalisht Edi Rama është sipas të gjithë indicieve, në hetim ndërkombëtar.

Unë mund t’u deklaroj ju se personalisht Edi Rama është sipas të gjitha indicieve, në hetim ndërkombëtar, ka qenë dhe është në hetim ndërkombëtar.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.