BLUETOOTH

FOTO/ Pasi konfirmoi publikisht martesën, Rita Ora shfaqet topless në rrjetet sociale!

18:19 - 23.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Pasi u shpreh plotësisht e dashuruar me partnerin e saj, Rita Ora është shfaqur provokuese në rrjetet sociale.
Ylli botëror i muzikës ka marrë pak kohë për veten duke shijuar një sauna të nxehtë. Rita ka pozuar pothuajse topless nga vaska ku krahas fotos shkruan: “Sauna për tu detoksiduar është shumë e rëndësishme.”

Autorja e hitit “For You” dukej e mrekullueshme me paraqitjen e saj naturale dhe flokët e kapura topuz të çrregullt lartë.

Më herët kujtojmë që Rita Ora vendosi të fliste më në fund për martesën e saj me Taiki Waititi për herë të parë pasi u martua në fshehtësi në fillim të kësaj vere.

Këngëtarja me origjinë shqiptare rrëfeu se është e dashuruar kokë e këmbë me 47 vjeçarin dhe po planifikon një tjetër dasmë të madhe në Londër për miqtë dhe familjen e saj.

Ylli i popit u shpreh se ajo mori frymëzim nga prindërit e saj – nëna e saj Vera dhe babai Besnik – në kërkimin e saj për dashurinë pasi mësoi nga lidhja e tyre e forte prej më shumë se 30-vite martesë.

Ajo foli teksa ishte e ftuar në podcastin me Jaime Winstone : ‘Jam shunmë e dashuruar, Amin!’


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.