BLUETOOTH

(VIDEO) Tërmeti frikëson Dua Lipën/ Momenti kur largohet nën shoqërinë e këngëtarit të njohur

16:16 - 23.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Ditën e djeshme Meksika është lëkundur sërish nga një tërmet me 6.9 shkallë të Rihterit.
Tërmeti ka frikësuar edhe yllin botëror me origjinë shqiptare Dua Lipa e cila disa orë më herët kishte mbajtur një koncert në kryeqytetin meksikan.

Më pas në rrjetet sociale po qarkullon një video ku këngëtarja e tronditur shfaqet duke u larguar nga vendi i rrethuar nga ekipi i saj i sigurisë drejt një furgoni të bardhë.

Por ajo ç’ka ju ka rënë në sy fansave të këngëtares është fakti se një nga shoqëruesit e këngëtares identifikua si aktori dhe këngëtari Aron Piper.

Dhe kjo nuk hera e parë që dyshja shihen së bashku. Kjo ka nxitur dyshimet se ata janë në një lidhje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Revista Clase (@revistaclase)


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.