Kronikë

Çfarë po ‘gjuan’ policia? “Blindohet” Vlora, kontrolle në hyrje dhe në dalje të qytetit (VIDEO)

21:02 - 24.09.22 K.K
GSH APP Get it on Google Play

Policia e Vlorës mbrëmjen e sotme ka ngritur dosa pika kontrolli në hyrje dalje të qytetit.
Mobilizimi i policisë me kontrolle të shpeshta ndodh prej disa ditësh në qytetin bregdetar të Vlorës.

Burimet bëjnë të ditur për Gazetën Shqiptare se kryesisht po kryhen kontrolle për makinat me xhama të zinj dhe për persona që janë në kërkim apo lëvizin me armë zjarri.

Deri më tani nuk ka informacione nëse ka persona të ndaluar.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.