Kronikë

Forca të shumta policore “blindojnë” Fierin, zbulohen detajet e operacionit (VIDEO)

21:19 - 24.09.22 K.K
GSH APP Get it on Google Play

Forca të shumta policore, pjesë e të cilave Forcat Speciale, kanë ushtruar kontrolle në Fier, Patos e Roskovec.
Prani e shtuar e uniformave blu është vënë re në hyrje e dalje të qytetit të Fierit, si dhe në akse të tjera. Gazetari Ervis kuçi raporton për BalkanWeb se qëllimi ka qenë kontrolli i personave në kërkim, atyre që mbajnë armë pa leje e që mund të transportojnë lëndë narkotike.

Në fokus të kontrolleve kanë qene edhe personat në kërkim, të përfshirë në vepra të ndryshme penale.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.