AKTUALITET

Dasma e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës, dalin pamjet nga ceremonia dhe vallëzimi i parë si bashkëshortë i çiftit të ri (VIDEO)

20:58 - 25.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Lidhja e dashurisë midis blogeres Armina Mevlani dhe djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenit, kurorëzohet sot në një ceremoni martesore me 300 të ftuar, që po zhvillohet në Shijak.
Teksa fotot e para të çiftit të ri janë publikuar tashmë, edhe vetë kreu i PD, Sali Berisha zgjodhi të urojë të birin dhe partneren e tij nëpërmjet një fotoje të postuar në Facebook.

Ndërkohë në një video të siguruar nga BalkanWeb nga brenda ceremonisë martesore, Shkëlzeni dhe Armina shihen në vallëzimin e tyre të parë si bashkëshortë dhe duken më shumë se kurrë të dashuruar.

BW 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.