AKTUALITET

“Flakët dëmtojnë kolonat mbajtëse të godinës”, magazina e rrobave te “Qyteti Studenti” rrezikon shembjen

20:07 - 25.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Zjarri në “Qytetin Studenti” ka ndodhur në një godinë 3-katëshe, bodrumi i së cilës shërbente edhe si magazinë rrobash.
Zjarri në bordum është i përmasave të mëdha, duke sjellë dëmtimin e kolonave mbajtëse të godinës e cila tanimë rrezikon edhe të shembet.

Sakaq, policia dhe forcat zjarrfikëse ende po luftojnë me flakët dhe po hetojnë për prejardhjen e tyre.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.