BLUETOOTH

“Kush kërce Napolonin”/ Liri Berisha “djeg” vallen në dasmën e Shkëlzenit me Arminën (VIDEO)

21:39 - 25.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Kanë dalë të tjera momente nga dasma e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit.
Nën tingujt e “Napolonit”, Armina dhe Shkëlzeni “djegin” skenën sëbashku me nënë e dhëndrit. Zonjën Liri Berisha.

Kujtojmë që në dasëm marrin pjesë rreth 300 të ftuar, të cilët i bashkohen gëzimit të Arminës dhe Shkëlzenit të cilët kurorëzojnë këtë të diel dashurinë e tyre 10-vjeçare.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.