LAJMI I FUNDIT

Nations League, të mëdhenjtë zbresin në fushë, mësoni rreshtimet

19:50 - 25.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Nations League zbret në fushë me ndeshje mjaft interesante.
Në League A, Austria pret në shtëpi Croatia. Franca do kërkojë suksesin e dytë në kompeticion, këtë herë, “Gjelat” do masin forcat me Danimarkën, në Parken Stadium (Copenhagen).

Supersfidë mes Netherlands dhe Belgium. Përballjet direkte mes të dy ekipeve kanë prodhuar përherë rivalitet dhe e njëjta gjë pritet edhe sot. Në program është edhe Wales-Poland.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.