AKTUALITET

Prindërit e Armina Mevlanit kërcejnë në dasmën e të bijës me Shkëlzen Berishën (VIDEO)

22:35 - 25.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Kanë dalë të tjera momente nga dasma e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit.
Nën tingujt e muzikës popullore, prindërit e Armina Mevlanit, spikeri i njohur i lajmeve Arben Mevlani dhe bashkëshortja e tij, Mimoza Mevlani, kërcejnë vallen e muzikës së Shqipërisë së Mesme.

Kujtojmë që në dasmë marrin pjesë rreth 300 të ftuar, të cilët i bashkohen gëzimit të Arminës dhe Shkëlzenit të cilët kurorëzojnë këtë të diel dashurinë e tyre 10-vjeçare.

Shikoni videon 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.