Kronikë

Goditet me sende të forta infermieri i qendrës shëndetësore në Maliq, policia i vë prangat agresorit!

11:27 - 27.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një infermier i një qendre shëndetësore në fshatin Klocë të Maliqit, është goditur me sende të forta. Policia bën me dije se autori është shtetasi me inicialet R. Gj., 48 vjeç.
NJOFTIMI I POLICISË:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Maliq referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal për shtetasin R. Gj., 48 vjeç, banues në fshatin Klocë, Maliq, për veprën penale “Kanosja”, pasi në fshatin Klocë, ka kanosur me fjalë dhe ka gjuajtur me send të fortë, infermierin e qendrës shëndetësore. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë, për veprime të mëtejshme.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.