AKTUALITET

“Hyri për herë të fundit tek Avdylajt?”/ Zhdukja e Ervis Martinajt, RENEA kontrolle në Shijak

11:52 - 07.10.22 E.D
GSH APP Get it on Google Play

Rreth dy muaj nga zhdukja e Ervis Martinaj, RENEA ka zhvilluar kontrolle në Shijak. Deri më tani nuk ka informacione nëse RENEA dyshon për autorët e mundshëm të eliminimit fizik të Ervis Martinajt, apo ka informacione të tjera që “mbreti i lojërave të fatit” mund të jetë gjallë dhe fshihet në këtë zonë. Po ashtu përflitet se në Shijak ka persona të cilët e dinë se çfarë ka ndodhur me Ervis Martinajn.
Prej disa ditësh po qarkullojnë disa teori për fatin e Ervis Martinajt. Të dyja parashikojnë fundin tragjik të Martinajt. A është futur në kurth “Mbretit i lojërave të fatit”?

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.