Kronikë

VIDEO/ Aksident në Vlorë, përplasen dy makina! Plagosen dy persona, çohen me urgjencë në spitalin e qytetit bregdetar

19:51 - 21.11.22 K.K
GSH APP Get it on Google Play

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e kësaj të hëne në rrugën transballkanike në Vlorë, ku dy makina: një “Audi” dhe një “Mercedes Benz” janë përplasur me njëra-tjetrën.
Burimet e Gazetës Shqiptare bëjnë me dije se një prej automjeteve ka përfunduar në mes të rrethrrotullimit, gjë që vihet re qartë edhe në pamjet e siguruara.

Si rezultat i kësaj ngjarjeje mësohet se kanë mbetur të plagosur dy persona, të cilët janë dërguar me urgjencë drejt Spitalit Rajonal të Vlorës.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.