BLUETOOTH

Pornhub thotë se Marilyn Monroe arriti 566% të klikimeve këtë vit (Video)

17:45 - 23.11.22 E.D
GSH APP Get it on Google Play

Pornhub krahasoi kërkimet kryesore të vitit 2022 me 2021, duke zbuluar se njerëzit po kërkonin gjëra më “zbavitëse”.
Pornhub ndau një video në faqen e saj zyrtare në YouTube, duke theksuar informacionin e kërkimit që përcaktoi Halloween në fillim të këtij viti.

Nga 10 kërkimet kryesore për kostumet e Halloween, duke përfshirë gjëra të tilla si infermieret, shërbyeset dhe mësuesit, është e sigurt të thuhet se kostumet që njerëzit priren të tërheqin nuk kanë ndryshuar shumë.

Megjithatë, një nga gjetjet më interesante nga platforma e përmbajtjes për të rritur është aktorja Marilyn Monroe, me kërkimet për të që janë rritur me 566% këtë vit.

Kjo mund të ketë të bëjë me Bjondie e Netflix me Ana de Armas në rolin e Monroe, ose Kim Kardashian të veshur me fustanin që kishte veshur ylli i vjetër i Hollivudit kur i këndoi “Happy Birthday” Presidentit të atëhershëm John F. Kennedy.

Por, një gjë është e sigurt, kërkimet për “Norma Jean”, emri i lindjes së Monroe, bëri që njerëz të dynden në platformë për të eksploruar.

Duke mposhtur kërkimet e tjera të filmave si Catwoman dhe The Addams Family, Hocus Pocus u rrit 1,281% më shumë në popullaritet këtë vit sesa në 2021.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.