AKTUALITET

VIDEO/ Kontroll brilant dhe gol për manual, Japonia përmbys Gjermaninë dhe merr avantazhin

15:53 - 23.11.22 E.D
GSH APP Get it on Google Play

Japonia ka shënuar golin e dytë me Asano në minutën e 83. Aziatikët përmbysin Gjermaninë në Kupën e Botës duke e çuar rezultatin në 1-2.
Një top i gjatë i nisur nga fusha e tyre, ka përfunduar në këmbët e Asano në minutën e 83-të dhe ka dërguar topin mrekullisht në rrjetë.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.