LAJMI I FUNDIT

FOTO/ Cristiano Ronaldo shfaqet i përlotur gjatë himnit kombëtar të Portugalisë

17:15 - 24.11.22 E.D
GSH APP Get it on Google Play

Cristiano Ronaldo dukej në lot teksa këndonte himnin kombëtar portugez përpara ndeshjes së Kupës së Botës kundër Ganës.
Sulmuesi 37-vjeçar ka qenë objekt i thashethemeve dhe kritikave në javët e fundit për shkak të mosmarrëveshjeve të tij me Manchester United. Klubi njoftoi të martën se ata kishin vendosur ta lironin sulmuesin nga kontrata e tij shtatë muaj më herët, pas një interviste me Piers Morgan në të cilën ai tha se ndihej i “tradhtuar” nga klubi.

Ronaldo tani është një lojtar i lirë dhe gjithashtu i fokusuar në fushatën e Kupës së Botës të Portugalisë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.