AKTUALITET

Kapiteni i Brazilit, Thiago Silva: I kërkoj tifozëve të na mbështesin deri në minutën e fundit të ndeshjes

17:11 - 24.11.22 E.D
GSH APP Get it on Google Play

Kapiteni i Brazilit flet para në një konferencë për shtyp para ndeshjes me Serbinë. Thiago Silva foli në konferencën për shtyp se si ndihet skuadra dhe kërkoi mbështetje nga tifozët.
Ja fjalët e tij: “Këtë vit jemi të gjithë të motivuar dhe jemi një ekip shumë i fortë. Këtë herë është ndryshe. Ne jemi të përgatitur. Kërkoj nga tifozët që të na mbështesin dhe të brohorasin për ne deri në fund, sepse jemi gati të luajmë një Botëror të madh”.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.