Kryesore

Batutat pa mikrofon në Parlament/ Rama e kërcënon me gjyqin, Salianji: Je hajdut me çizme, po vjedh llokma të mëdha!

13:20 - 24.11.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Kryeministri Edi Rama ka replikuar sot me deputetin demokrat, Ervin Salianji gjatë debatit për marrëveshjen e Portit të Durrësit.
Teksa po fliste në foltore, Rama i është drejtuar Salianjit duke i kujtuar gjyqin që përfshiu edhe ish ministrin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Rama (i drejtohet Salianjit): Ja politikanët që bëjnë politikë me dëshmitarë të sajuar dhe përballet gjykatave si tribun i lirisë

Salianji: Je ndyraq, e ke të papërmbajtshëm gëzimin se po vjedh llokmë të madhe. Je hajdut me çizme.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.