AKTUALITET

Nuk ka fitues mes Uruguajit dhe Koresë së Jugut, një pikë vlen pak (VIDEO)

16:15 - 24.11.22 E.D
GSH APP Get it on Google Play

Nuk ka fitues mes Uruguajit dhe Koresë së Jugut, me sfidën që përfundon në barazim pa gola, e katërta ndeshje e këtij Botërori nuk shënohet.
Amerikano-jugorët ishin favoritë, por nuk e treguan në fushën e lojës, madje aziatikët mund të kishin dalë me pikët e plota. Një pikë ndoshta që vlen pak për të dyja skuadrat, po të kemi parasysh faktin se në këtë grup janë edhe Portugalia me Ganën.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.