BLUETOOTH

Pak kohë më parë tregoi se është në një lidhje, befason Lei Kraja: Do bëhem nënë së shpejti, dua 2 fëmijë (FOTO)

19:36 - 24.11.22 K.K
GSH APP Get it on Google Play

Lei Kraja ka spikatur gjithmonë për bukurinë e saj. Ajo ka forma perfekte dhe trup tepër sensual. Si pasojë dhe shumë ndjekës në Instagram.
Së fundmi, moderatorja i ka dhënë mundësinë ndjekësve të bëjnë pyetjet që dëshirojnë dhe padyshim që ato kanë qenë të shumta.

Kujtojmë që Lei është shumë e rezervuar për jetën private, por herë pas here zbulon detaje. Pak kohë më parë, ajo ka treguar se është në një lidhje, por identitetin e djalit që i ka rrëmbyer zemrën zgjodhi ta mbante të fshehtë.

Ndër të tjera, Lei u pyet se kur e mendon vete mama dhe ajo ka befasuar me përgjigjen duke thënë: “Së shpejti”.

 

Më tej, e pyetur se sa fëmijë do të donte të kishte, moderatorja ka zbuluar: “2 maksimumi”.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.