Kryesore

Rama sulme dhe ofendime opozitës, deputeti Sula i afrohet te vendi me letra në dorë dhe në fund i jep dorën!

13:45 - 24.11.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Kryeministri Edi Rama ka lëshuar një lumë me sulme ndaj opozitës, teksa sot në Kuvend diskutohet mbi projektin për portin e Durrësit.
Ndërkohë, pas reagimit të tij nga vendi, duke nxjerr dhe një foto të ministrave të kabinetit qeveritar Rama që hanin në restorantin luksoz të Nusret në Dubai, deputeti i PD-së, Dashnor Sula, i ka kërkuar llogari kryeministrit.

Ai i ka shkuar me disa letra pranë vendit me disa dokumente që kishin të bënin me portin e Durrësit, ndërkohë që në fund gjithçka duket se është sqaruar, pasi politikanët i dhanë dorën njëri-tjetrit.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.