AKTUALITET

“Më tregoi historinë e tij tek ’41 sekretet’”, Ben Blushi publikon fotografinë me nipin e Ismail Qemalit: E takova në përurimin e librit të tij dhe…

21:58 - 24.11.22 E.D
GSH APP Get it on Google Play

Ish-deputeti Ben Blushi ka publikuar mbrëmjen e sotme një foto me Nedin Vlorën, nipin e Ismail Qemalit.
Ai ka zbuluar se me të është takuar në promovimin e librit të tij, “Historia e Familjes Vlora”, ndërsa nënvizon se është një nga personazhet e librit të tij “41 sekrete” me histori mbi stërgjyshin e tij Ismail Qemali dhe përpjekjet e tij për tu shpallur mbret i Shqipërisë.

Postimi:

ME NEDIN VLORËN, NIPIN E ISMAIL QEMALIT

Nedin Vlorën e takova në përurimin e librit të tij Historia e Familjes Vlora. I dhashë librin tim “41 Sekrete ” tek i cili e kam personazh dhe ku Nedini më tregon historinë e tij dhe përpjekjet e stërgjyshit Ismail Qemalit për tu shpallur mbret i Shqipërisë.


Shfaq Komentet (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.