Horoskopi

HOROSKOPI SOT: Ju jeni në zjarr. Fat i mirë vjen në rrugën tuaj!

07:08 - 25.11.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Ju mund të keni ndjenjën se një mik i juaji po ju zhgënjen në një farë mënyre. Shikoni situatën më nga afër dhe do të zbuloni se nuk është kështu. Ky person thjesht është ai që është.

 

 

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Bukuria juaj dhe mënyrat e të folurit do t’ju futin në çdo derë që dëshironi të kaloni. Ju jeni në zjarr. Shakatë po ju derdhen nga gjuha pa mundim. Qëndrimi juaj i lumtur dhe fëmijëror po i bën të gjithë rreth jush të ndihen mirë.

 

 

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Rezistojini dëshirës për të pastruar dhe organizuar gjithçka që ju del përpara duke përfshirë tavolinat dhe hapësirat e punës të njerëzve të tjerë. Sapo të filloni një projekt pastrimi, do të jetë e vështirë për ju.

 

 

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Përdorni lidhjet tuaja tani. Përdorni burimet tuaja tani. Përfitoni nga sharmi dhe zgjuarsia juaj dhe mund t’i keni të gjitha. Fuqia është e juaja. E tëra çfarë ju duhet të bëni është ta përqafoni atë dhe ta përdorni në avantazhin tuaj.

 

 

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Mos u përpiqni të pretendoni se jeni dikush që nuk jeni ose se dini diçka që nuk e dini. Ju mund të tundoheni të futeni në një bisedë për të cilën thjesht nuk dini asgjë.

 

 

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Duke qënë se jeni një person kaq i ndershëm, prisni që edhe të tjerët të jenë të ndershëm. Për fat të keq, kjo nuk është gjithmonë rasti veçanërisht të premten.

 

 

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Përvetësoni një qëndrim me zemër të lehtë, me fat. Do ta keni të vështirë të lidheni me njerëzit të premten nëse nuk e bëni këtë. Besoni se do të arrini më shumë nëse jeni duke qeshur dhe bërë shaka me njerëzit në vend.

 

 

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Jeni në një linjë me energjinë e së premtes, duke sugjeruar që gjithçka do të rrjedhë shumë mirë për ju. Marrëdhëniet me të tjerët do të jenë të theksuara dhe të gjitha bisedat me të tjerët do të jenë produktive dhe të lehta.

 

 

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Çdo gjë do të zgjasë më shumë nga sa prisni. Me shumë mundësi kjo është për shkak se të gjitha marrëdhëniet me të tjerët do të përfshijnë katër herë më shumë komunikim sesa është e nevojshme.

 

 

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Do të ndjeni një lidhje të fortë me njerëzit që ju rrethojnë dhe kjo do të hapë rrugën për marrëdhënie më të mira në vendin e punës në përgjithësi. Komunikimi është i fortë dhe do të zbuloni se sa më shumë të flisni, aq më shumë do të ndiheni të lidhur me ata që ju rrethojnë.

 

 

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Nevoja e papritur për të bërë një udhëtim me avion ose për të kaluar shumë kohë duke punuar mund të sjellë një ndarje të papërshtatshme nga partneri juaj.

 

 

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Fat i mirë vjen në rrugën tuaj, pavarësisht nëse e ndiqni me vetëdije apo jo. Vetëm duke qenë vetvetja, ju automatikisht do të tërhiqni në anën tuaj njerëz me fat dhe të dobishëm.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.