LAJMI I FUNDIT

Ndeshja me Ekuadorin, Holanda nuk përmbahet! Gapko zhbllokon sfidën që në minutën e 5-të (VIDEO)

17:13 - 25.11.22 K.K
GSH APP Get it on Google Play

Holanda ka kaluar në avantazh në fillim të ndeshjes me Ekuadorin.
Në minutën e 5-të, një supër aksion kundërsulmues u krijua nga tulipanët dhe i talentuari Gapko dërgon topin mrekullisht në rrjetë më të majtën e tij.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.