Kryesore

VIDEO/ Tifozi brazilian provokon Serbinë pas ndeshjes, bën shqiponjën dhe thërret: Shqipëria!

11:50 - 25.11.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

PANORAMASPORT.AL/ Brazili mundi me shifrat 2-0 Serbinë në sfidën e parë në Botërorin e Katarit, në një duel të dominuar plotësisht. Por pas ndeshjes një moment shumë i veçantë ka ndodhur në stadium.
Teksa futbollistët e Serbisë po përshëndesnin mbështetësit e tyre, një tifoz brazilian iu është përgjigjur. Ai zgjodhi që të bëj shqiponjën duke thirrur: “Shqipëria”.

 

Kjo video tashmë po bën xhiron në rrjet.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.