Kronikë

Aksident në rrugën Berat-Lushnjë, makina bëhet copë-copë, largohen shoferi dhe pasagjeri!

21:52 - 26.11.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Aksident në Rotondon e Moravës, mjeti Mercedez Benz bëhet copa pas përplasjes me trafik-ndarësen.
Drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri braktisin makinën dhe largohen nga vendngjarja.

Mësohet se mjeti rezulton i marrë me qira në qytetin e Durrësit. Policia po punon për gjetjen e personave që ndodheshin brenda tij.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.