Kronikë

Aksident i rëndë në Tiranë, Benzi përplas nga mbrapa urbanin e Kombinatit, plagoset shoferja!

21:07 - 26.11.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një makinë është përplasur me urbanin e linjës “Kombinat –Kinostudio” këtë të shtunë në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:45.
Makina është përplasur me pjesën e pasme të urbanit. Ndërsa mësohet se shoferja e makinës është lënduar si pasojë e përplasjes së fortë.

Nuk dihet ende shkaku i aksidentit. Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendngjarje për të zbardhura rrethanat e aksidentit.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.