LAJMI I FUNDIT

Belgjika për Kupën e Botës, De Bruyne i sinqertë: Kemi ekip të mirë, por tani është vonë!

23:30 - 26.11.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Gjithmonë i sinqertë, Kevin De Bruyne në një intervistë të dhënë për The Guardian ka thënë se është pesimist për mundësitë që ka Belgjika për të fituar Kupën e Botës.
“Të fitojmë Kupën e Botës me Belgjikën? Ne kemi një ekip të mirë, por tani është shumë vonë, jemi shumë në moshë. Mundësia e madhe ishte në vitin 2018 dhe ne nuk e shfrytëzuam atë” – Tha ai. Belgjika është në një grup me Kanadanë, Marokun dhe Kroacinë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.