BLUETOOTH

“Gjithqysh Po”/ Einxhel Shkira merr dhuratën më te bukur, Dj Dagz ulet në gjunjë dhe i propozon për martesë!

20:33 - 26.11.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Më në fund erdhi momenti i shumëpritur për Einxhel Shkirën dhe DJ Dagz. Ata do të kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë, teksa pritet të bëhen prindër së shpejti.
DJ Dagz i ka propozuar për martesë Einxhelit. Është vetë moderatorja e cila ka shpërndarë një video në rrjete sociale të momentit të propozimit.

Dhe sigurisht moderatorja ka pranuar. Krah postimit ajo shkruan:

“Gjithqysh Poo. Forever yours babe”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Einxhel Shkira organizoi një “babyshower” ku të ftuar ishin figura të shumta pulike.

Ndërkohë propozimi për martesë vjen si “dhuratë” për ditëlindjen e saj, të cilën e festoi një ditë më parë.


Shfaq Komentet (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.