Kosova

Ushtarët e Kosovës dhe Shqipërisë do të luajnë futboll për 28 nëntor!

19:44 - 26.11.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Është publikuar agjenda shtetërore e Qeverisë së Kosovës për 28 Nëntorin, 110 vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë.
Sivjet për ta madhështuar festën janë paraparë disa aktivitete. E një nga to do të jetë edhe një ndeshje e futbollit mes ushtarëve të Kosovës dhe atyre të Shqipërisë.

Loja do të luhet më 30 nëntor në Kukës me fillim nga ora 12:00.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.