BLUETOOTH

Wanda Nara në krahët e Icardit dhe fotoja që ka ngjallur polemika

13:35 - 26.11.22 E.D
GSH APP Get it on Google Play

Wanda Nara në Maldive me bashkëshortin Mauro Icardi pas ribashkimit. Argjentinasja ka postuar një foto përpara pasqyrës ku është i pranishëm edhe sulmuesi i Galatasaray, por një detaj ka ngjallur shumë debate.
Fakti që ajo ka dalë pothuajse e zhveshur në pjesën e sipërme dhe këtë vë në dukje një pasqyrë më e vogël. Rastësi? E vështirë tya besosh. Me siguri Mauro Icardi nuk e ka vënë re këtë detaj duke parë se sa i dashuruar është me Wanda Nara-n.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.