LAJMI I FUNDIT

Begaj, Nikolla dhe Veliaj homazhe te Varrezat e Dëshmorëve për Ditën e Çlirimit, mungon Rama!

10:34 - 29.11.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Presidenti i vendit Bajram Begaj, kryeparlamentarja Lindita Nikolla, perfekti i Tiranës Afrim Qendro dhe kryebashkiaku Erion Veliaj, kanë zhvilluar mëngjesin e kësaj të marte homazhe në përkujtim të Ditës së Çlirimit.
Me rastin e 29 nëntorit ata janë bërë bashkë duke vendosur kurora me lule në memorialin “Nënë Shqipëri” , te Varrezat e Dëshmorëve.

Ajo që bie në sy gjatë ceremonisë është mungesa e kryeministrit Edi Rama. Nuk dihen ende shkaqe ose axhenda që e ka shtyrë kryeministrin të mos marrë pjesë në ceremoninë e mbajtur për Ditën e Çlirimit.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.